PMR209MC6220M022R30
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
PMR209MC6220M022R30
JLCPCB Part #
C5829132
Package
Plugin,24x7.6mm
Description
-40℃~+85℃ 1 1 220nF 22Ω 250V Plugin,24x7.6mm EMI/RFI Filters (LC, RC Networks) ROHS