ALA8DD511DE450
MFR.Part #
ALA8DD511DE450
JLCPCB Part #
C5549452
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
-40℃~+105℃ 1.94A@100Hz 273mΩ@100Hz 35mm 450V 45mm 510uF 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS