ALA8DC621DF400
MFR.Part #
ALA8DC621DF400
JLCPCB Part #
C1612293
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 1.99A@100Hz 248.2mΩ@100Hz 35mm 400V 50mm 620uF 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS