ALS81A302DF200
MFR.Part #
ALS81A302DF200
JLCPCB Part #
C1613168
Package
Bolt,D36xL105mm
Description
-40℃~+105℃ 10.6A@10kHz 105mm 12.8mm 200V 3000uF 36mm 6000hrs@105℃ 90mΩ@100Hz ±20% 螺栓,D36xL105mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS