A771MS107M1JLAS018
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
A771MS107M1JLAS018
Description
-55℃~+125℃ 100uF 10mm 12.7mm 18mΩ 2.7A@100kHz 4000hrs@125℃ 63V Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS