APXA100ARA561MJC0G
MFR.Part #
APXA100ARA561MJC0G
JLCPCB Part #
C2161796
Package
SMD,D10xL12.2mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 10mm 12.2mm 12mΩ 15000hrs@105℃ 5.3A@100kHz 560uF Polymer ±20% SMD,D10xL12.2mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS