A768MS477M1ELAV017
MFR.Part #
A768MS477M1ELAV017
JLCPCB Part #
C3275468
Package
SMD,D10xL13.2mm
Description
-55℃~+125℃ 10mm 125mA@120Hz 13.2mm 17mΩ 2000hrs@125℃ 25V 470uF Polymer ±20% SMD,D10xL13.2mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS