A759MS686M1HAAE032
MFR.Part #
A759MS686M1HAAE032
JLCPCB Part #
C3274487
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
-55℃~+125℃ 10mm 115mA@120Hz 13mm 2000hrs@125℃ 32mΩ 50V 5mm 68uF Polymer ±20% 插件,D10xL13mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS