ALS80C223NT250
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
ALS80C223NT250
JLCPCB Part #
C1616987
Package
螺栓,D77xL220mm
Description
-40℃~+105℃ 15mΩ@100Hz 22000uF 220mm 250V 26.2A@10kHz 31.8mm 77mm 9000hrs@105℃ ±20% 螺栓,D77xL220mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS