A755MS337M1EAAE015
MFR.Part #
A755MS337M1EAAE015
JLCPCB Part #
C1016998
Description
-55℃~+105℃ 10mm 13mm 15mΩ 242.5mA@120Hz 25V 330uF 5000hrs@105℃ 5mm Polymer ±20% 插件,D10xL13mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS