6SEPC1500M+T
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
6SEPC1500M+T
JLCPCB Part #
C1578742
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 10mΩ 13mm 1500uF 278mA@120Hz 5000hrs@105℃ 5mm 6.3V Polymer ±20% 插件,D10xL13mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS