KTA1505S-GR-RTK/P
Extended
Manufacturer
KEC Semicon
MFR.Part #
KTA1505S-GR-RTK/P
JLCPCB Part #
C2837364
Package
SOT-23
Description
100nA 150mW 200MHz 250mV 30V 500mA 5V 70 SOT-23 Bipolar (BJT) ROHS