RPC63915JTE
MFR.Part #
RPC63915JTE
JLCPCB Part #
C2598000
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 9.1MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS