RMC1-1R50FTE
MFR.Part #
RMC1-1R50FTE
JLCPCB Part #
C6654185
Package
2512
Description
-200ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.5Ω 1W Thick Film Resistor ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS