RPC63754JTE
MFR.Part #
RPC63754JTE
JLCPCB Part #
C2598072
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 750kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS