RPC636R8JTE
MFR.Part #
RPC636R8JTE
JLCPCB Part #
C2598032
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 6.8Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS