RPC632R0JTE
MFR.Part #
RPC632R0JTE
JLCPCB Part #
C4296701
Description
-55℃~+155℃ 1W 2Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS