RPC50561JTE
MFR.Part #
RPC50561JTE
JLCPCB Part #
C2597727
Description
-55℃~+155℃ 200V 560Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS