RPC50510JTE
MFR.Part #
RPC50510JTE
JLCPCB Part #
C3969989
Description
-55℃~+155℃ 51Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS