RPC50434JTE
MFR.Part #
RPC50434JTE
JLCPCB Part #
C2597972
Description
-55℃~+155℃ 200V 430kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS