RPC50362JTE
MFR.Part #
RPC50362JTE
JLCPCB Part #
C4197260
Description
-55℃~+155℃ 3.6kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS