RMC1/20-9312FPA
MFR.Part #
RMC1/20-9312FPA
JLCPCB Part #
C20093841
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 50mW 93.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS