RPC50130JTE
MFR.Part #
RPC50130JTE
JLCPCB Part #
C2597669
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS