RPC50124JTE
MFR.Part #
RPC50124JTE
JLCPCB Part #
C4181931
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS