RGC1/16K32R4FTP
MFR.Part #
RGC1/16K32R4FTP
Description
-55℃~+155℃ 100mW 32.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS