RPC35915JTE
MFR.Part #
RPC35915JTE
JLCPCB Part #
C4045695
Description
-55℃~+155℃ 500mW 9.1MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS