RPC35680JTE
MFR.Part #
RPC35680JTE
JLCPCB Part #
C2597849
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 68Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS