RPC35470JTE
MFR.Part #
RPC35470JTE
JLCPCB Part #
C2597847
Description
-55℃~+155℃ 200V 47Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS