RMC1/2K2491FTE
MFR.Part #
RMC1/2K2491FTE
JLCPCB Part #
C5726680
Description
-55℃~+155℃ 2.49kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS