RPC32513JTP
MFR.Part #
RPC32513JTP
JLCPCB Part #
C3967813
Description
-55℃~+155℃ 333mW 51kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS