RPC32472JTP
MFR.Part #
RPC32472JTP
JLCPCB Part #
C4150101
Description
-55℃~+155℃ 333mW 4.7kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS