RGC1/32C8661DPA
MFR.Part #
RGC1/32C8661DPA
Description
-55℃~+125℃ 30mW 8.66kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS