RPC32163JTP
MFR.Part #
RPC32163JTP
JLCPCB Part #
C4035946
Description
-55℃~+155℃ 16kΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS