RGC1/32C1022DPA
MFR.Part #
RGC1/32C1022DPA
Description
-55℃~+125℃ 10.2kΩ 30mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS