RPC20621JTP
MFR.Part #
RPC20621JTP
JLCPCB Part #
C2597322
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 620Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS