RPC20511JTP
MFR.Part #
RPC20511JTP
JLCPCB Part #
C2597250
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 510Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS