RPC20391JTP
MFR.Part #
RPC20391JTP
JLCPCB Part #
C4195542
Description
-55℃~+155℃ 250mW 390Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS