RPC202R2JTP
MFR.Part #
RPC202R2JTP
JLCPCB Part #
C2597525
Description
-55℃~+155℃ 150V 2.2Ω 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS