RPC16134JTP
MFR.Part #
RPC16134JTP
JLCPCB Part #
C2596868
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 150V 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS