RPC207R5JTP
MFR.Part #
RPC207R5JTP
JLCPCB Part #
C2597344
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 7.5Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS