RMC1/2K1073FTE
MFR.Part #
RMC1/2K1073FTE
JLCPCB Part #
C5726649
Description
-55℃~+155℃ 107kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS