RPC168R2JTP
MFR.Part #
RPC168R2JTP
JLCPCB Part #
C4145403
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.2Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS