RPC16621JTP
MFR.Part #
RPC16621JTP
JLCPCB Part #
C2596899
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 620Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS