RGC1/10C61R9BTP
MFR.Part #
RGC1/10C61R9BTP
Description
-55℃~+155℃ 125mW 61.9Ω Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS