RPC16514JTP
MFR.Part #
RPC16514JTP
JLCPCB Part #
C2596865
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 510kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS