RMC1/20-9092FPA
MFR.Part #
RMC1/20-9092FPA
JLCPCB Part #
C6654005
Description
-55℃~+155℃ 50mW 90.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS