RPC16184JTP
MFR.Part #
RPC16184JTP
JLCPCB Part #
C4307003
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS