RPC16150JTP
MFR.Part #
RPC16150JTP
JLCPCB Part #
C2596851
Description
-55℃~+155℃ 150V 15Ω 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS