RGC1/20K3240DPA
MFR.Part #
RGC1/20K3240DPA
Description
-55℃~+155℃ 324Ω 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS