RPC16132JTP
MFR.Part #
RPC16132JTP
JLCPCB Part #
C2596849
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 150V 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS